Wednesday , 16 October 2019
Home / Tag Archives: ΕΠΣΦ

Tag Archives: ΕΠΣΦ

Τα αποτελέσματα στην Α’ Φθιώτιδας – Νίκες για Καλύβια, Οπούντιο, Δάφνη και Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας

Τα αποτελέσματα για την 1η αγωνιστική στην Α’ Φθιώτιδας που διεξήχθη το Σάββατο 12/10/2019: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-0 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 1-1 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 6-0 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 1-3 ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1-0 ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ 3-0 α.α. ΡΕΠΟ: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ Η βαθμολογία: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 3 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 ...

Read More »

H 2η αγωνιστική της Β’ Φάση του Κυπέλλου Φθιώτιδας – Νίκες για Οπούντιο Μαρτίνου και Καλύβια

Ολοκληρώθηκε με τη 2η Αγωνιστική η Β’ Φάση του Κυπέλλου Φθιώτιδας «Παρασκευάς Αντωνίου», όπου σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα και αναδείχθηκαν οι ομάδες που πήραν την πρόκριση. Αναλυτικά ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08  –  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ 2-3 (1-5)   ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 2-2 (0-1)   ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ 1-3 (1-1) * Εκκρεμεί ο ορισμός από την Α’ Φάση των αναμετρήσεων, Ολυμπιακός Λαμίας-Αταλάντη και ο νικητής του ζευγαριού με το Νέο ...

Read More »

Η Β’ φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣ Φθιώτιδας [5/10/2019]

Οι αγώνες που θα πραγματοποιηθούν και οι διαιτητές που ορίστηκαν για την Β’ φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣ Φθιώτιδας το Σάββατο 5/10/2019 και ώρα  16:00. ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΑΛΥΒΙΑ  

Read More »

Οι ποινές από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Φθιώτιδας σε Στυλίδα και Μοσχοχώρι

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  Ε.Π.Σ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Nο  02/01 -10-2019 ΠΟΙΝΕΣ   ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 1/ Στο  σωματείο  Α.Ο.  ΣΤΥΛΙΣ  για  την  μη  συμμετοχή του  στους  αγώνες  του  Κυπέλλου  Ερασιτεχνικών  Ομάδων  ΕΠΣ  περιόδου  2019-2020  ( παράβαση  των  άρθρων  38 και 39 παρ.3  του  ΚΑΠ  και  άρθρο  1  της  Προκήρυξης  του  Κυπέλλου )  επιβάλλει  την  ποινή  της  κατακύρωσης  με  τέρματα  3 – 0 του  πρώτου  επίσημου  αγώνα  ...

Read More »

Τα σκορ στην 1η αγωνιστική της Β’ φάσης του Κυπέλλου Φθιώτιδας

Πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες για την 1η αγωνιστική της Β’ φάσης του Κυπέλλου Φθιώτιδας το Σάββατο 28/9/2019. (Εκκρεμεί ο ορισμός της σειράς των αγώνων της Α’ φάσης ανάμεσα στον Ολυμπιακό Λαμίας και την Αταλάντη) Τα αποτελέσματα: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 1-1 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 5-1 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1-0  

Read More »

Η Β΄ φάση του Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Οι αγώνες για την Β΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 29/9/2019 με ..λοκρικά ντέρμπι. Β΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 28-9-2019 ΩΡΑ: 17.00   Αγώνας:       ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ Διαιτητής:     ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ   Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Διαιτητής:     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ   Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΩΡΑ: 16.00 Διαιτητής:     ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ    

Read More »

Παμμωλιακός – ΑΡΗΣ Αγίου Κωνσταντίνου για την A΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

A΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Τετάρτη 25-9-2019 ΩΡΑ: 16.00 Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ   –  ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ Διαιτητής:     ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –  ΒΛΑΧΟΣ    

Read More »

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Πρωταθλήματα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ-14 και Κ-12

Η ενημέρωση από την ΕΠΣ Φθιώτιδας: Εν  όψη  της  νέας  αγωνιστικής  περιόδου  2019-2020  για  τα  Πρωταθλήματα  Προεπιλογής  Εθνικών  Ομάδων  Κ-14  και  Κ-12  που  διοργανώνει  η  ΕΠΟ  θα  πραγματοποιηθούν  προπονήσεις  –  προεπιλογής  για  τις  Μικτές  Ομάδες  της  Ένωσής  μας  στο  Ενωσιακό  γήπεδο  της  ΕΠΣΦ  (περιοχή  ΦΡΑΝΤΖΗ). Οι  προπονήσεις  –  προεπιλογής  θα  διεξαχθούν: ΤΡΙΤΗ                  24/09/2019           ΩΡΑ      18.00         Κ-14  (έτη  2006-2007) ΠΕΜΠΤΗ            26/09/2019            ...

Read More »

Οι αγώνες του Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  [21&22/9/2019]

A΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 21-9-2018 ΩΡΑ: 16.00  Αγώνας:       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Αγώνας:       ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΑΝΑΓ. ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ Αγώνας:        ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-  ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ Διαιτητής:     ΛΑΘΥΡΗΣ Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ Αγώνας:       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ Διαιτητής:     ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΧΑΝΗΣ ...

Read More »