Friday , 15 November 2019
Home / Tag Archives: ΕΠΣ Φθιώτιδας (page 20)

Tag Archives: ΕΠΣ Φθιώτιδας

Φθιώτιδα: Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’  κατηγορίας

Η  ΕΠΣ Φθιώτιδας πραγματοποίησε την κλήρωση την Πέμπτη (19/4/2018) για το Πρωτάθλημα της Γ’  κατηγορίας. Συμμετέχουν 4 ομάδες , ενώ η πρεμιέρα θα πραγματοποιηθεί στις 29 Απριλίου. Αχιλλέας Δομοκού, Πλατύστομο, Ακαδημία Ποδ. Λαμίας, Καλαμάκι Αναλυτικά το πρόγραμμα: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Αχιλλέας Δομοκού-Καλαμάκι Πλατύστομο-Ακαδημία Ποδ. Λαμίας 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Καλαμάκι-Πλατύστομο Ακαδημία Ποδ. Λαμίας-Αχιλλέας Δομοκού 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πλατύστομο-Αχιλλέας Δομοκού Καλαμάκι-Ακαδημία Ποδ. Λαμίας 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Καλαμάκι-Αχιλλέας ...

Read More »

Τελευταίος αγώνας και απονομή πρωταθλήματος για την “Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας”

Όπως αναφέρει η ομάδα της Δυτικής Φθιώτιδας, την Κυριακή 15 Απριλίου και ώρα 17:00 δίνει τον τελευταίο αγώνα πρωταθλήματος για την φετινή σεζόν με την ομάδα της Νέας Γιαννιτσούς. Μετά το τέλος του αγώνα θα γίνει η απονομή του πρωταθλήματος στο γήπεδο Σπερχειάδας!!! https://www.facebook.com/anagennisidytikisfthiotidas/

Read More »

Οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του πρωταθλήματος Νέων Φθιώτιδας

Η ΕΠΣ Φθιώτιδας πραγματοποίησε την κλήρωση για τα ζευγάρια  της ημιτελικής φάσης του πρωταθλήματος Νέων του νομού Φθιώτιδας: Τα ζευγάρια που κληρώθηκαν: Φραντζή-Αστέρας Λαμίας Αίαντας Λαμίας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας Να σημειωθεί ότι οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν στις 21 Απριλίου 2018 και οι επαναληπτικοί  στις 28/4/2018.

Read More »

Τα αποτελέσματα στους ομίλους της Β’ Φθιώτιδας – 21η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα στην Β’ Φθιώτιδας σε όλους τους ομίλους (Σάββατο 31/3 και 1/4): 21η αγωνιστική 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ.- ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6-0 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ.- ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜ. 2-0 ΑΝΘΗΛΗ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 1-4 ΡΕΓΓΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. 6-2 ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 0-3 α.α ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘ.- ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣ. 2-2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 0-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜ.- ΜΑΛΙΑΚΟΣ 1-4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜ.- ...

Read More »

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στην Α’ Φθιώτιδας – Νίκες για Στυλίδα, Καλαπόδι και Μαλεσίνα

Τα σημερινά 31-3-2018 αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στην Α’ Φθιώτιδας:  Προοδευτική Λάρυμνας-Καμένα Βούρλα 0-1 (45’ Καπελαρής)   Κηφισσός Κάτω Τιθορέας-Στυλίδα 0-3 (32’, 51’ Λέντας, 67’ Λάγιος)   Αταλάντη-Νέο Κρίκελλο 0-0   Καλαπόδι-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 3-0 (30’ Γκανάς, 43’ Ταμάμης, 46’ Μπουγιώτας) Αστέρας Σταυρού-Δάφνη Λιβανατών 0-0   Δόξα Μοσχοχωρίου-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 1-1 (48’ Χουλιάρας-9’ Τσιγκόλης)   Μαλεσίνα-Όμβρος Ομβριακής 4-0 (4’, 11’, 85’ ...

Read More »

Η 26η αγωνιστική στην Α’ Φθιώτιδας (31/3/2018)

Α΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΣΑΒΒΑΤΟ 31/03/2018 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ 17.00 1/ ΓΗΠ.  ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ: ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΣΤΥΛΙΣ  2/ ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  3/ ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  4/ ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ: ΚΑΛΑΠΟΔΙ  –  ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5/ ΓΗΠ.  ΣΤΑΥΡΟΥ: ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  6/ ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΔΟΞΑ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  2011  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ 7/ ΓΗΠ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ  ...

Read More »

Νίκες για Αταλάντη, Στυλίδα, Μαλεσίνα και Άρη Αγ. Κωνσταντίνου στην Α’ Φθιώτιδας

Καμένα Βούρλα-Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0-1 (5’ Ντελία)   Προοδευτική Λάρυμνας-Αταλάντη 0-3 (5’ Κωνσταντίνου, 50’ Τσιάμης, 80’ Τσακανίκας)   Στυλίδα-Καλαπόδι 3-0 (18’, 50’ Λέντας, 60’ Αλ. Κουφιώτης)   Νέο Κρίκελλο-Ευρυτανικός 1-1 (11’ Λάιος-62’ Ντεμίρης)   Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Αστέρας Σταυρού 0-0   Δάφνη Λιβανατών-Μαλεσίνα 1-3 (73’ Σαΐνης-36’ Γ. Μπαστάνης, 46’ Κωτσαλάς, 58’ Θεοδώρου)   Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Όμβρος Ομβριακής 4-1 (5’, 88’ Τσιγκόλης, ...

Read More »

Οι αγώνες για την Α’ Φθιώτιδας το Σάββατο 24/3/2018

Το πρόγραμμα της Α’ Φθιώτιδας  για το Σάββατο 24 Μαρτίου 2018. Α΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΣΑΒΒΑΤΟ  24/03/2018 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ  16.00 1/ ΓΗΠ.  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΩΝ: ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ 2/ ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  3/ ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΣΤΥΛΙΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ   4/ ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 5/ ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ: ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ  6/ ΓΗΠ.  ...

Read More »

Η 20η αγωνιστική για την Β’ Φθιώτιδας (24/3 και 25/3)

Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΣΑΒΒΑΤΟ    24/03/2018 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ   16.00 1/ ΓΗΠ.  ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 2/ ΓΗΠ.  ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ 3/ΓΗΠ.   ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  4/ΓΗΠ.   ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  –  ΔΙΒΡΗ 5/ΓΗΠ.   ΡΑΧΕΩΝ: Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ  –  ΜΑΛΙΑΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ   25/03/2018  ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ   17.00 1/ΓΗΠ.  ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ: ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 2/ΓΗΠ.  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ: ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ  3/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ: ΡΕΓΚΙΝΙ  –  ...

Read More »

Ντέρμπι ανόδου για τον Α.Ο. Στυλίδας με το Καλαπόδι το Σάββατο 24/3/2018

Σημαντικός αγώνας το Σάββατο 24/3/2018 για την ομάδα της Στυλίδας με αντίπαλο το Καλαπόδι αφού κρίνεται η άνοδος στην Γ’ κατηγορία. Η ομάδα καλεί τον φίλαθλο κόμσο να δώσει το παρών στο γήπεδο για να στηριχτεί η ομάδα. Η ανακοίνωση της ομάδας http://www.gkordis.com/2018/03/24.html

Read More »