Tuesday , 14 July 2020
Home / Tag Archives: ΕΠΣ Φθιώτιδας (page 6)

Tag Archives: ΕΠΣ Φθιώτιδας

Σκορ και βαθμολογία στην Α’ Φθιώτιδας – 6αρες για Κρίκελλο και Λάρυμνα

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής στην Α’ Φθιώτιδας που διεξήχθη σήμερα 9/11/2019: Καλύβια-Οπούντιος Μαρτίνου 0-1 (19’ Κλωτσοτήρας) Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Νέο Κρίκελλο 0-6 (15’/57’/73’ Λέντας, 18’/49’ Καυκιάς, 53’ Βαρυπάτης) Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας-Μαλεσίνα 0-1 (37’ Λελούδας) Ολυμπιακός Λαμίας-Παμμωλιακός 1-2 (12’ Ευαγγελόπουλος-50’/61’ Αντωνίου) Δάφνη Λιβανατών-Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-2 (12’ Τάτσης, 70’ Ζήσιμος) Προοδευτική Λάρυμνας-Στυλίδα 6-2 (26’ Νικολόπουλος, 32’ Πέππας, 44’ πεν./47’/70’ Ρούσσης, 48’ Δάρας-43’ πεν./46 Κ. Κουφιώτης) Ρεπό: Κεραυνός Βαθυκοίλου ...

Read More »

Οι ποινές σε ποδοσφαιριστές από την ΕΠΣ Φθιώτιδας

Η πειθαρχική επιτροπή της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τις ποινές για τους ποδοσφαιριστές της Α’ κατηγορίας που αποβλήθηκαν την 4η αγωνιστική. Αναλυτικά: ΠΟΙΝΕΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                     02/11/2019       ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  Ι.             1205597       ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ                 1ΑΓ+10ΕΥΡΩ ΚΩΤΣΑΛΑΣ  Μ.               1405222       ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08                    1ΑΓ+10ΕΥΡΩ  

Read More »

Η 5η αγωνιστική στην Β΄ Φθιώτιδας

Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ): [ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 15:00] Αγρότης Τραγάνας-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ   [ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 15:00] Καλαπόδι-Κηφισσός Κάτω Τιθορέας Καινούριο-Ρεγκίνι Κομνηνός Κόμνηνας-Αταλάντη ’92 Αετός Μενδενίτσας-Καμένα Βούρλα  3-0 ά.α. Δαφνησιακός Αρκίτσας-Παρνασσός Αμφίκλειας Σκάρφεια-Ελατειακός   Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) [ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 14:00] Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Τσούκα [ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 15:00] Δόξα Ζηλευτού-Αστέρας Σταυρού Κεραυνός Αγ. Γεωργίου-Ευρυτανικός Γαρδίκι-Ατρόμητος Παλαιάς Γιαννιτσούς 0-3 ά.α. Μεξιατικός-Θύελλα ...

Read More »

Το πρόγραμμα της Α΄Φθιώτιδας [9/11/2019]

Το πρόγραμμα: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (γηπ. Μοσχοχωρίου) ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤΥΚΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ (γηπ. Μακρακώμης) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (γηπ. Μεγάλης Βρύσης) ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Read More »

Τα αποτελέσματα στην Α’ Φθιώτιδας [4η  αγωνιστική] – Νίκες για Μώλο, Κρίκελλο, Λάρυμνα, Οπούντιο

Δείτε τα αποτελέσματα στην Α’ Φθιώτιδας της  4ης  αγωνιστικής Νέο Κρίκελλο – Καλύβια 2-1 (Καυκιάς 45’, Στυλιανός 60’ – Λάγιος 48’) Μαλεσίνα 2008 – Οπούντιος Μαρτίνου 1-2 (Δουσιώτης 11’ – Πέππας 34’, Ζαφειρίου 92’) Μώλος – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 3-1 (Παπαμίχος 41’, Χριστοδούλου 52’, Σταυρόπουλος 70’ – Μπεζάτης 31’) Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 1-1 (Σ. Ζήσιμος 93’ – Νέλλας 94’) ...

Read More »

Οι αγώνες για την Β’ Φθιώτιδας [4η αγωνιστική]

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 2–11-2019 4η αγωνιστική   Αγώνας:           ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ Βοηθοί:       ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ   Αγώνας:            ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ   Αγώνας:             ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ Διαιτητής:          ΦΡΑΝΤΖΗ Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ     Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Κυριακή 3-11-2019 ΩΡΑ: 15.00 ...

Read More »

Η 4η αγωνιστική στην Α’ Φθιώτιδας

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 2-11-2019 ΩΡΑ: 15.00 4η αγωνιστική   Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ   Αγώνας:         ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ   Αγώνας:      ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ Αγώνας:       ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ...

Read More »

B’ Φθιώτιδας: Οι αγώνες για την 2η αγωνιστική [26&27/10]

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 2η αγωνιστική    Σάββατο 26–10-2019 ΩΡΑ: 16.00 Αγώνας:          ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – Βοηθοί:  ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ     Κυριακή 27-10-2019 ΩΡΑ: 15.00   Αγώνας:           ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΡΕΓΓΙΝΙ Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ – Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ   Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ – Βοηθοί:  ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ   Αγώνας:    ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ –ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ – Βοηθοί:  ...

Read More »

Α’ Φθιώτιδας – Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής [26/10/2019]

Η  3η  αγωνιστική θα ολοκληρωθεί σήμερα  Κυριακή 27/10/2019 στις 15:00 με τον αγώνα Ολυμπιακός Λαμίας -Προοδευτική Λάρυμνας  στο γήπεδο της Μεγάλης Βρύσης. Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 26/10/2019: Καλύβια-Μαλεσίνα 1-1 (85’ Σπυριδάκης-84’ Ξηρομερίτης) Νέο Κρίκελλο-Παμμωλιακός 0-0 Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Αγ. Παρασκευής 2-0 (10’, 53’ Μπουγιώτας) Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας-Στυλίδα 4-1 (38’ Ψυχογιός-10’, 45’ Ντόβας, 48’ Κωστόπουλος-15’ Παραστατίδης) Δάφνη Λιβανατών-Κεραυνός Βαθυκοίλου 4-1 (15’ Άλντο, 17’, ...

Read More »

Η 3η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Α΄ Φθιώτιδας

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  3η αγωνιστική   Σάββατο 26-10-2019 ΩΡΑ: 16.00 Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ – Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ   Αγώνας:         ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ – Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ   Αγώνας:     ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ – Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ   Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΣΤΥΛΙΔΑ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ...

Read More »