Κυριακή , 28 Απριλίου 2024
Breaking News
Ακολουθήστε μας στο facebook

Κ15: Πανσερραϊκός – ΠΑΣ Λαμία 1-0

Στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του Β΄ομίλου του Πρωταθλήματος Κ15 της Super League, η ομάδα Κ15 της Λαμίας ταξίδεψε στις Σέρρες, όπου αντιμετώπισε το μεσημέρι της Κυριακής 21/1, στο Αθλητικό Πάρκο Ομόνοιας Σερρών, την αντίστοιχη ομάδα του Πανσερραϊκού, από την οποία και ηττήθηκε με σκορ 1-0 χάρη στο γκολ που πέτυχαν οι γηπεδούχοι στο 62ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Σαββίδη.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν την ευκαιρία να πάρουν τον βαθμό της ισοπαλίας αλλά το δοκάρι σταμάτησε τον Σπανό στο 40ο λεπτό του αγώνα.