Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 11 και 12/2/2023 στους ομίλους της Β’ Φθιώτιδας:
1ος όμιλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 0-1
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 3-1
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ 3-0 α.α.
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 4-0
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0-3 α.α.
Η βαθμολογία:
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 33*
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 33
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 24*
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 19**
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 16
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 15
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 13
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 12
ΚΗΦΙΣΣΟΣ 3
ΚΟΜΝΗΝΟΣ 0
Η επόμενη αγωνιστική:
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0-3 α.α.
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 0-3 α.α.
2ος όμιλος
ΔΙΒΡΗ – ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ αναβλ.
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΤΣΟΥΚΑ 0-3 α.α.
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 1-1
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 1-2 (4/2)
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 7-0
Η βαθμολογία:
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 26
ΕΝΩΣΗ 2010 25
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 24
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 22*
ΔΙΒΡΗ 21**
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 18
ΤΣΟΥΚΑ 16*
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 6
ΓΑΡΔΙΚΙ 5
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 3
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ 3-0 α.α.
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΔΙΒΡΗ
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
3ος όμιλος
ΟΜΒΡΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ αναβλ.
ΓΛΥΦΑ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 1-0 (4/2)
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 0-2 (4/2)
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4-1
Η βαθμολογία:
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 32
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 29*
ΟΜΒΡΟΣ 20**
ΓΛΥΦΑ 20
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 16
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 16*
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ 16
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 10
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 6
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΦΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΟΜΒΡΟΣ
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Αποτελέσματα Β΄ Φθιώτιδας 12/2
ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ : ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0-1
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 3-1
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 4-0
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 1-1
Α.Ε ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.ΓΙΑΝΝ. 7-0
ΟΜΒΡΟΣ – Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4-1
ΔΙΒΡΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ