Σάββατο , 20 Απριλίου 2024
Breaking News

Tag Archives: ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Τα αποτελέσματα και βαθμολογίες στη Β΄ Φθιώτιδας μετά τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 28-29/1

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες στους ομίλες της Β’ Φθιώτιδας 1ος όμιλος 11η αγωνιστική ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 2-0 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ αναβλ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 3-2 ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ματαιωθ. ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 1-3 Η βαθμολογία: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 30* ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 24* …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Α’ Φθιώτιδας: Νίκες για Σταυρό, Καλύβια, Μαλεσίνα, Ολυμπιακό Λαμίας

Δείτε τα αποτελέσματα και την  βαθμολογία στην Α΄ Φθιώτιδας  μετά τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σάββατο 28/1/2023 ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3-1 ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ 1-4 ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 0-3 χ.α. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 1-2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-4 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Η 16η αγωνιστική της Α’ Φθιώτιδας [28/1/2023]

Δείτε τους αγώνες της Α’ Φθιώτιδας στις 28/1/2023 Το Σάββατο 28-01-2023 και ώρα  15.00 διεξάγεται η 16η αγωνιστική για το Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας στην Α΄ κατηγορία. ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ Διαιτητής: …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Β’ Φθιώτιδας: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 28-29/1/2023

Δείτε τους αγώνες για το Πρωτάθλημα της  Β΄ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 28-01-2023 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΚΕΠΠΑ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ Κυριακή 29-01-2023 ΩΡΑ: 15.00 ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Τα αποτελέσματα των αγώνων στους ομίλους της Β’ Φθιώτιδας

Δείτε τα αποτελέσματα από τους  αγώνες της  Β’ Φθιώτιδας  που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 21-22/1/2023 1ος όμιλος ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 1-4 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 4-2 ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0-3 α.α. ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 0-0 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ 3-0 α.α. Η βαθμολογία ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 30 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 27 ΑΣΤΕΡΑΣ …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Α’ Φθιώτιδας: Νίκες για Αστέρα Σταυρού, Καλύβια, Δάφνη Λιβανατών, Ολυμπιακό Λαμίας, Μαλεσίνα

Πραγματοποιήθηκε η 15η αγωνιστική της Α’ Φθιώτιδας, το Σάββατο 21/1/2023. Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 4-1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΡΕΓΓΙΝΙ 6-0 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 2-1 ΣΤΥΛΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-2 ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3-0 ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Β’ Φθιώτιδας: Οι αγώνες στους ομίλους, 21&22/1/2023

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Δείτε ποιοι αγώνες έχουν προγραμματιστεί για το Σαββατοκύριακο 21 και 22/1/2023 για το προωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας της ΕΠΣΦ. Σάββατο 21-01-2023 10η αγωνιστική Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ – ΧΙΝΤΑΣ Κυριακή 22-01-2023 ΩΡΑ: 15.00 10η αγωνιστική –ΚΑΜΕΝΑ …

Διαβάστε περιοσσότερα »

ΕΠΣΦ: Η 15η αγωνιστική της Α’ Φθιώτιδας, 21/1

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Το Σάββατο 21/1/2023  και ώρα 15.00 διεξάγεται  για την Α’ Φθιώτιδας, η 15η αγωνιστική Δείτε τους αγώνες: -ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΠΠΑ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί Διαιτητές : ΣΚΑΡΛΑΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ -ΚΑΛΥΒΙΑ – …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Α’ Φθιώτιδας: Η 14η αγωνιστική την Τετάρτη 18/1

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, ανακοίνωσε τους  διαιτητές για τους αγώνες  της 14ης – εμβόλιμης- αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας. Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Τετάρτη 18-01-2023 ΩΡΑ: 15.00 Α΄ κατηγορία 14η αγωνιστική Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΣΤΥΛΙΣ ΓΗΠ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ …

Διαβάστε περιοσσότερα »

Β’ Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία στους ομίλους

Τα αποτελέσματα των αγώνων για το  πρωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας της ΕΠΣΦ που διεξήχθηκαν το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Ιανουαρίου 2023 1ος όμιλος: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 3-1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-2 KHΦΙΣΣΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 0-3 α.α. ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 0-3 α.α. Η …

Διαβάστε περιοσσότερα »