Δευτέρα , 30 Ιανουαρίου 2023
Breaking News
Ακολουθήστε μας στο facebook

Εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο Λαμίας – Οι δύο συνδυασμοί

Εκλογές θα πραγματοποιηθούν την Δευτέρα 4/7/2022 στον Εμπορικό Σύλλογο Λαμίας

Η εκλογική διαδικασία  για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Ανατ. Στερεάς Ελλάδας, θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 4 Ιουλίου 2022 και από ώρα 10.00 π.μ. έως 21.00 μ.μ., στην αίθουσα του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Λαμίας Περιφερειακής Ενότητας Φθιώτιδας  στο Εργατικό Κέντρο Φθιώτιδας, στην Πλατεία Διάκου.

Σημειώνεται ότι ψηφίζουν όλα τα μέλη του Συλλόγου που είναι ταμειακώς εντάξει  και θα πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα.

Οι  δύο συνδυασμοί που δικεδικούν την προεδρία:

ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

Α.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(από 1 έως 11 σταυρούς)

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4.ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5.ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6.ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7.ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

8.ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9.ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ

10.ΛΙΑΠΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ

11.ΠΛΙΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

12.ΠΡΕΜΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΛΥΔΙΑ)

13.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

(από 1 έως 11 σταυρούς)

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4.ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5.ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6.ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7.ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

8.ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9.ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ

10.ΠΛΙΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

11.ΠΡΕΜΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-(ΛΥΔΙΑ)

12.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ

Γ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(από 1 έως 3 σταυρούς)

1.ΓΩΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.ΠΑΠΑΓΥΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

3.ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΛΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ

Α.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(από 1 έως 8 σταυρούς)

1.ΔΡΟΥΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3.ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4.ΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

5.ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

6.ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

7.ΦΛΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8.ΧΑΝΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

Β.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

(από 1 έως 8 σταυρούς)

1.ΔΡΟΥΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3.ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4.ΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

5.ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

6.ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

7.ΦΛΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8.ΧΑΝΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

Γ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(από 1 έως 2 σταυρούς)

1.ΓΙΑΝΝΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛ

2.ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Δείτε εδώ ΟΛΑ τα νέα του  FONOGRAFOS.NET στο GOOGLE NEWS

Ακολουθήστε μας στο FACEBOOK

Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο You Tube

Δες επίσης

Σύσκεψη της Κ.Ο Λιβαδειάς του ΚΚΕ για τις δημοτικές εκλογές

Η Κ.Ο Λιβαδειάς του ΚΚΕ καλεί όλους και όλες που συμμετείχαν στο ψηφοδέλτιο της Λαϊκής …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *