Breaking News
Ακολουθήστε μας στο facebook

Κ15: Ήττα του ΠΑΣ Λαμία από τον Άρη

Κ15: ΠΑΣ Λαμία – ΑΡΗΣ 0-3

Στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του Β΄ομίλου του Πρωταθλήματος Υποδομών Κ15 της Super League, η ομάδα Κ15 της Λαμίας φιλοξένησε το μεσημέρι του Σαββάτου 27/1, στο γήπεδο Καλυβίων, την αντίστοιχη ομάδα του ΆΡΗ από την οποία ηττήθηκε με σκορ 0-3.

Για τους φιλοξενούμενους ο Γατσώρης στο 12ο λεπτό άνοιξε το σκορ, με τον Κάλφα να διπλασιάζει τα τέρματα του Άρη στο 29′. Στα μισά του δευτέρου ημιχρόνου, ο Μαλλίνης διαμόρφωσε το τελικό 0-3 για την ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Η σύνθεση της ομάδας μας:

Μπράνης, Λύρας, Κολοβός, Κουσόβα, Ρήγας, Διαμαντής, Λαμπαδιάρης (70΄ Τζελής), Μωρίκης (70΄ Στεργίου), Ταργαζίκης (46΄ Κεραμίδας), Μουρτογιάννης (75΄ Κουτσοτόλιας), Σπανός (65΄ Σαντάρμης).

Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο You Tube

Δες επίσης

Φθιώτιδα: Tα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων, από 06 έως 12/5/2024

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 06 έως 12-05-2024 στη …