Δευτέρα , 6 Φεβρουαρίου 2023
Breaking News
Ακολουθήστε μας στο facebook

Β’ Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα των αγώνων στους ομίλους

Δείτε τα αποτελέσματα στη Β’ Φθιώτιδας  που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 2 & 3/4/2022

1ος ΟΜΙΛΟΣ-22η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 α.α.
ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 4-1
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ 3-3
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 3-0 α.α.
ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ 56 (Πρωταθλητής)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 47
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 46
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 46
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 43*
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 41
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 31
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 26
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 18*
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 16
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 3
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 0
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΟΘΡΕΑΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23η)

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 0-3 ά.α.
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 3-0 ά.α.
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0-3 ά.α.
ΡΕΠΟ: ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ-19η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 5-0
ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (ματαίωση)
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΚΑ 5-1
ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 0-1
Α.Ο. ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 2-1
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 41
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 41
ΕΝΩΣΗ 2010 36
Α.Ο. ΦΡΑΝΤΖΗ 35
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 35
ΤΣΟΥΚΑ 28
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 23*
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 9*
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 7
ΓΑΡΔΙΚΙ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20ή)

ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 0-3 ά.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΤΣΟΥΚΑ-ΕΝΩΣΗ 2010
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-Α.Ο. ΦΡΑΝΤΖΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ-19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΛΥΦΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 4-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 3-1
Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ 0-2
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΒΡΗ 0-6
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1-1
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ 40
Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ 38
ΔΙΒΡΗ 38*
ΓΛΥΦΑ 31*
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 28
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 20
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 19*
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 19*
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 16
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 12
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20ή)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΓΛΥΦΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΒΡΗ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Δείτε ΟΛΑ τα νέα του  FONOGRAFOS.NET στο GOOGLE NEWS

Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο You Tube

Δες επίσης

Αμφιλοχία: Συνεχίζονται έως τις 30 Μαρτίου 2023 οι αιτήσεις συμμετοχής στον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Πρωτότυπων Μονολόγων

Συνεχίζονται έως τις 30 Μαρτίου 2023 οι αιτήσεις συμμετοχής στον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Πρωτότυπων Μονολόγων …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *