Breaking News
Ακολουθήστε μας στο facebook

Κ 17: Ήττα της Λαμίας από τον ΠΑΟΚ – Αγωνίστηκαν φορώντας μαύρα περιβραχιόνια…

Συγκίνηση από την συμβολική κίνηση από τους νεαρούς παίκτες, για τα θύματα του πολύνεκρου δυστυχήματος στα Τέμπη

Οι ποδοσφαιριστές της Λαμίας  έστειλαν το δικό τους μήνυμα για τα θύματα των Τεμπών, πριν την έναρξη του ματς με ένα πανό που ευχόταν “Καλό Παράδεισο” και αγωνίστηκαν φορώντας μαύρα περιβραχιόνια στο μπράτσο.

Για το πρωτάθλημα Υποδομών Κ17 της Super League, η ομάδα της Λαμίας το απόγευμα του Σαββάτου 04.03 αντιμετώπισε εκτός έδρας τον πρωτοπόρο του ομίλου της ΠΑΟΚ, στη Σουρωτή από τον οποίο ηττήθηκε με σκορ 2-1.

Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε μόλις στο 4ο λεπτό με γκολ του Βρύζα και στο 19′ διπλασίασε τα τέρματα του με τον Τσομπάνη. Στη συνέχεια η Λαμία πέτυχε γκολ στο 70′ με τον Καψή, ωστόσο παρόλο που είχε πολύ καλή εμφάνιση δεν κατάφερε μέχρι το τέλος να ισοφαρίσει.

Η σύνθεση της Λαμίας:

Καψαλιάρης, Σκαρλάτος (85΄ Καλόγηρος), Μιχαήλ, Κουτσονίκας, Μουστάκας (46΄ Μπαρτολίνι), Γυφτομήτρος, Κανάτσι, Μόσχος (70΄ Βαρσαμογιάννης), Καψής, Φίστι (75΄ Ντούβας), Τσαντούρης (70΄ Σαΐτης)

Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο You Tube

Δες επίσης

Απαγόρευση κυκλοφορίας φορτηγών άνω των 3,5 τόνων, κατά την περίοδο εορτασμού του Πάσχα και της Πρωτομαγιάς

Απαγόρευση κυκλοφορίας φορτηγών μέγιστου επιτρεπόμενου βάρους άνω των 3,5 τόνων κατά την περίοδο εορτασμού του …