Ακολουθήστε μας στο facebook

Ο Ρ. Λουτσέσκου μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ: “Παίξαμε χωρίς ενέργεια” [ΒΙΝΤΕΟ]

Η συνέντευξη τύπου του προπονητή του ΠΑΟΚ, Ράζβαν Λουτσέσκου, μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ (24/4/2024) που έληξε με σκορ 1-1

Ο Ρουμάνος προπονητής στάθηκε στο γεγονός πως οι παίκτες του  δεν αντέδρασαν σωστά μετά το γκολ που δέχθηκαν, ενώ αναφέρθηκε και στη δύσκολη περίοδο που έχει να αντιμετωπίσει ο «Δικέφαλος» με τα συνεχόμενα παιχνίδια.

Συγκεκριμένα δήλωσε:

“Eίναι προφανές ότι παίξαμε χωρίς ενέργεια, φάνηκε με τον τρόπο που αντιδράσαμε. Παρόλα αυτά είχαμε ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο να ανοίξουμε το σκορ και ήρθε στις καθυστερήσεις το γκολ της Λαμία. Στο δεύτερο ημίχρονο χάσαμε την ισορροπία μας.

Προερχόμαστε από μια δύσκολη περίοδο και προσπαθούμε να βρούμε την ενέργεια για να κάνουμε αυτό που θέλουμε”.